O firmie

Firma ASC Automatyka Systemów Chłodniczych rozpoczęła działalność w 1992 roku. Byliśmy pierwszym w Polsce autoryzowanym przez firmę Danfoss importerem oraz dystrybutorem urządzeń automatyki przemysłowej i chłodniczej. W miarę jak firma Danfoss wprowadzała na polski rynek nowe branże, poszerzaliśmy zakres świadczonych usług i oferowanych produktów.

Jesteśmy polską, rodzinną firmą, z ponad 30 letnim doświadczeniem. Dostarczamy rozwiązania dla przedstawicieli różnych branż: budownictwo, energetyka, hutnictwo, przemysł spożywczy, samochodowy, a także farmaceutyczny i chemiczny.

Motoryzacja

Budynki komercyjne

Budynki mieszkalne

Sieć ciepłownicza

Energia i zasoby naturalne

Przemysł spożywczy i produkcja napojów

Przemysł

Technika okrętowa i morska

Hydraulika mobilna

Chłodnictwo i klimatyzacja

Wodociągi i kanalizacja

Z naszych usług i rozwiązań skorzystali m.in. Sokołów S.A., International Paper Kwidzyn Sp. z o.o., Coca-Cola, Ubojnia Rytel, O-I Poland S.A., Animex, Sante, Mondi Świecie S.A., Ciech S.A., SuperDrob S.A., Grupa Bunge.

Nie obsługujemy jednak wyłącznie dużych klientów korporacyjnych. Z naszej pomocy równie często korzystają właściciele małych i średnich biznesów, dzięki czemu zdobywamy cenne doświadczenie w realizacji różnego typu zleceń, które wymagają od nas różnorodnego i elastycznego podejścia.

Obecnie nasza siedziba znajduje się w Warszawie i koncentrujemy się na obsługiwaniu klientów z różnych dziedzin przemysłu. Oferujemy elektryczne systemy ogrzewania, osuszacze chłodnicze, przetwornice częstotliwości oraz komponenty automatyki przemysłowej, komponenty do chłodnictwa oraz ogrzewnictwa. Jesteśmy w stanie sprostać nawet nietypowym wyzwaniom z dziedziny chłodnictwa, automatyki, sterowań i napędów elektrycznych.

Co nas wyróżnia?

Szybkość realizowanych dostaw – na terenie naszego kraju dostarczamy zamówione produkty w ciągu 24 godzin.

Potwierdzone kompetencje – dysponujemy fachowym, doświadczonym i odpowiednio zmotywowanym zespołem ludzi. Zarówno cała firma, jak i poszczególni pracownicy posiadają odpowiednie certyfikaty, uprawnienia i dyplomy świadczące o tym, że zlecenia klientów trafiają we właściwe miejsce.

Referencje – cieszymy się zaufaniem wielu dużych i mniejszych firm. Lista referencyjna jest udostępniana na życzenie.


Troska o środowisko naturalne i poszanowanie energii – każdy z oferowanych przez nas produktów spełnia wymagania odpowiednich przepisów i norm. Podejmując współpracę z nami, mają Państwo pewność, że instalowane urządzenia jeszcze przez wiele lat będą odpowiadały zaostrzającym się wymogom.