Climate Solutions dla ogrzewnictwa

Rozwiązania Danfoss dla klimatu pozwalają osiągać więcej przy mniejszych nakładach finansowych. Dekarbonizacja sieci ciepłowniczych czyni je bardziej elastycznymi i efektywnymi energetycznie. Redukujemy emisję CO2 przez budynki dzięki czemu stają się przyjemniejszym miejscem do życia. Gwarantujemy właścicielom domów i ich mieszkańcom mniejsze zużycie energii dzięki naszym inteligentnym technologiom.

Zawory

Najwyższą wydajność instalacji chłodniczej lub grzewczej można osiągnąć, zapewniając optymalne równoważenie hydrauliczne i doskonałą regulację temperatury. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego oferujemy wysokiej jakości rozwiązania, które są innowacyjne i łatwe w użytkowaniu

Zobacz

Elektroniczne elementy regulacji

Regulatory elektroniczne to regulatory do inteligentnej regulacji temperatury w układach ciepłowniczych. Są one dopasowane do kluczy aplikacyjnych z zaprogramowanymi konkretnymi parametrami dla konkretnej aplikacji. W asortymencie produktów znajdują się również inteligentne regulatory pogodowe oraz panele zdalnego sterowania.

Zobacz

Devi ogrzewania podłogowe/rozwiązania przeciwoblodzeniowe

Pod marką DEVI Danfoss produkuje różnorodne sprawdzone rozwiązania wykorzystujące kable grzejne – od systemów cienkich mat grzejnych przeznaczonych do wykorzystania podczas renowacji po kompleksowe systemy grzewcze do ogrzewania pomieszczeń w prywatnych domach, a także w biurach i budynkach przemysłowych.

Zobacz

Licznika ciepła

Systemy przeciwoblodzeniowe Danfoss, produkowane pod marką DEVI, składają się z kabli lub mat grzejnych sterowanych termostatami, kabli samoregulujących i akcesoriów instalacyjnych. Systemy przeciwoblodzeniowe Danfoss pracują automatycznie. Wykrywają, kiedy któryś z obszarów wymaga odlodzenia i na tej podstawie automatycznie włączają i wyłączają ogrzewanie.

Zobacz

Smart heating

Kompaktowe liczniki ciepła Danfoss Sono® obejmują liczniki do aplikacji grzewczych i chłodniczych przeznaczone zarówno do montażu po stronie pierwotnej, jak i wtórnej. Liczniki mogą być stosowane w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych i budynkach komercyjnych. Wszystkie liczniki to wysokiej jakości liczniki ultradźwiękowe zapewniające najwyższą dokładność i najdłuższy czas eksploatacji.

Zobacz

Regulatory różnicy ciśnień i przepływu

Inteligentne rozwiązania grzewcze Danfoss zapewniają, że temperatura pozostaje taka, jak lubisz. Po powrocie do domu Twój dom będzie ciepły i przytulny. Zyskasz również na oszczędnościach, gdy jesteś poza domem lub śpisz. Wypróbuj i ciesz się najwyższym komfortem. Nasze kompletne inteligentne systemy grzewcze zapewniają pełną kontrolę nad ogrzewaniem Twojego domu - niezależnie od tego, czy chodzi o grzejniki, czy ogrzewanie podłogowe. W dowolnym miejscu - w dowolnym czasie.

Zobacz

Odzysk ciepła

Optymalna równowaga hydrauliczna i doskonała regulacja temperatury są kluczem do maksymalizacji wydajności energetycznej sieci cieplnej lub chłodzenia. Oferujemy szeroką gamę produktów i zintegrowanych rozwiązań, które sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających warunkach instalacji ciepłowniczych. Rozwiązania automatycznej regulacji Danfoss podnoszą efektywność sieci cieplnych i pozwalają odbiorcom cieszyć się idealnym klimatem w pomieszczeniach przy zachowaniu maksymalnej wydajności energetycznej.

Zobacz