Smart Heating

Inteligentne rozwiązania grzewcze Danfoss zapewniają, że temperatura pozostaje taka, jak lubisz. Po powrocie do domu Twój dom będzie ciepły i przytulny. Zyskasz również na oszczędnościach, gdy jesteś poza domem lub śpisz. Wypróbuj i ciesz się najwyższym komfortem. Nasze kompletne inteligentne systemy grzewcze zapewniają pełną kontrolę nad ogrzewaniem Twojego domu - niezależnie od tego, czy chodzi o grzejniki, czy ogrzewanie podłogowe. W dowolnym miejscu - w dowolnym czasie.


Danfoss Ally™

Danfoss Ally™ oferuje wszystkie korzyści płynące z kompleksowego i inteligentnego systemu grzewczego – umieszczone w łatwej w obsłudze aplikacji. Dzięki Danfoss Ally™ masz pełną kontrolę nad grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym, a także nad rachunkami za ogrzewanie. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży, inteligentny system ogrzewania może być sterowany z dowolnego miejsca.

Danfoss Icon™

Zaawansowana kontrola ogrzewania podłogowego, stworzona by pasować do wyłączników światła. Seria termostatów pokojowych i regulatorów stref dla wodnego ogrzewania podłogowego i innych aplikacji z siłownikami. W ygląda jak włącznik światła i dzięki temu komponuje się z każdym wnętrzem.

Danfoss Eco™

Danfoss Eco™ to samodzielny, inteligentny elektroniczny termostat grzejnikowy pozwalający z łatwością sterować każdym zamontowanym w domu grzejnikiem. Termostat Danfoss Eco™ wykorzystuje technologię Bluetooth®, co oznacza, że grzejnikami możesz teraz sterować za pomocą aplikacji zainstalowanej w smartfonie. 

Wsparcie Danfoss Link™

Danfoss Link™ to w pełni inteligentne rozwiązanie w zakresie ogrzewania, które umożliwia pełną kontrolę nad ogrzewaniem grzejnikowym i podłogowym. Możesz sterować ogrzewaniem w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca za pomocą smartfona.


Poprzednia kategoria